KONST / Litografier / Färglitografi 12332087
nr 1233 2087
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 169/275. Motivet: 31x21 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:29:40
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr